لنز کروکودیل

تاريخ تنظيم: یکشنبه 6 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 1319
لنز کروکودیل


 

لنز کروکودیل

 

 

 

لنز کروکودیل یکی از لوازم های جانبی دوربین GoPro

آیا تا به حال عکسی را دیده اید که نیمی از تصویردر بالای سطح آب گرفته شده، در حالی که نیمه ی دیگر آن، چیزی که زیر سطح آب است را نشان می دهد ؟

مفهوم پشت این نوع عکس ها، کاملا ساده است: با سادگی هر چه تمام، نیمی از لنز دوربین زیر آب است در حالی که نیمی دیگر در بالای آب است، هر چند ممکن است گرفتن عکس هایی شبیه به این، بسیار دشواربه نظر برسد، به ویژه هنگامی که آب متلاطم است. اززمانی که از این لنز برای گرفتن عکس استفاده شده است، مقدار نسبتا کمی از  مساحت سطح را برای ساخت یک تصویر با کیفیت ارائه می دهد.

 

برای ساده کردن این  فرآیند، یک کمپین Kickstarter برای لوازم جانبی دوربین GoPro  تشکیل شده که به مراتب مقرون به صرفه تر از دیگر گزینه ها است (مانند استفاده از دوربین های  Underwater Housing با یک DSLR) نام این لنز کروکودیل است.

 

این لنز به شما  دید یا بینایی یک کروکودیل واقعی را می دهد،که می توان هر دو منظره ی روی آب و زیر آب را  به طور همزمان دید. طراحی کروکدیل طی چندین ماه صورت گرفته است، این لنز باعث ایجاد یک فرآیند ترکیبی بسیار ساده، با استفاده از یک حباب پلاستیکی می شود و به عنوان یک لنز ثانویه برای دوربین GoPro، که در داخل آن نصب شده عمل می کند.

 

 

با استفاده از این لنز پلاستیکی، با دوربین GoPro می توانید عکس هایی بهتر ازهر دو مناظر، هم در زیر آب و هم بالای سطح آب به طور هم زمان، ثبت کنید.

 

علاوه بر این، کروکودیل دارای یک لوازم جانبی، شبیه یک تفنگ تیراندازی واقعی به نام شوتر است (مطابق عکس زیر) که دوربین در آن قرار می گیرد،و عکس گرفتن را بسیار ساده تر می کند (بدون نیاز به فشار دادن یک دکمه سخت).شوتر با استفاده از مواد سبک طراحی شده و بخش های مختلف آن به آسانی قابل جدا شدن می باشد و هیچ کدوم ازاین قسمت ها نمی شکند.


 

همچنین سازگار با تمام دوربین های GOPRO هیرو3 و هیرو3+ یا 4 است و به هیچ گونه تغییرات خاص یا لوازم جانبی جداگانه نیازی ندارد.

 

-ابعاد: 6 "* 6" * 4 "       وزن محصول: 680 گرم      جنس: آلومینیوم

 

با توجه به صفحه کمپین ، حامیان اولین محموله از کروکودیل را در سپتامبر 2016 دریافت خواهند کرد. بیعانه 130 دلاراست،در حالی که اگر مایل به خریداری شوتر نیز باشید بیعانه 180 دلارخواهد بود.

خانم یوسفی


0 کالا در لیست مقایسه