برترین پاور بانک ها (قسمت دوم)

تاريخ تنظيم: یکشنبه 13 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 1204
برترین پاور بانک ها (قسمت دوم)


بررسی 10 نمونه از برترین پاور بانک ها (قسمت دوم)
Trekbest Solar Charger

 

 

مشابه مورد قبلی این پاور بانک نیز نور خورش به معجونی حیات بخش برای اسمارتفون شما تبدیل می کند. با این حال این نمونه از چراغ LED بهره نمی برد، البته فلاشر برای آن تعبیه شده است که می تواند مفید واقع شود. بدنه Trekbest ضد ضربه و ضد آب است و می تواند در هیچهایک در مسیر های نا هموار شمار را از فکر ضربه دیدن ان در اثر ضربه و یا خراب شدن آن در محیط مرطوب راحت کند. این پاور بانک 12000 میلی آمپر توان را ارائه می کند که بعید به نظر می رسید برای تکمیل ظرفیت شارژ دهی آن تنها نور خورشید کافی باشد.

 

 

 

Dark Energy Poseidon 

این پاور بانک بسیار سخت جان است و توانست تاییدیه IP8 را دریافت کند نوید یک دستگاهی ضد آب، ضد گرد و غبار و دوامی در درجه نظامی را می دهد. البته برخلاف دو مدل قبل خبری از پنل خورشیدی نیست. Poseidon توانی برابر 10000 میلی آمپر ساعت دارد و دو خروجی را در اختیار کاربر قرار می دهد.

 

 iMuto Taurus X4

 

 

iMuto در مقایسه با ظرفیت 20000 میلی آمپر ساعتی خود نسبتا ابعاد کوچکی دارد. در مقایسه با آیفون 6 پلاس قد کوتاه تر و با همان عرض است و البته بسیار چاق تر است. با این وجود به راحتی درون کیف قرار می گیرد و فضای زیادی را از شما نمی گیرد. نمایشگر کوچک این محصول به صورت دیجیتال درصد شارژ باقی مانده را اعلام می کند و یک فلاشر LED نیز احتمال به کار شما خواهد آمد. خبر خوب این خواهد بود در ضربه ها و نفوذ آب مقاومت خوبی از خود نشان می دهد.

 ZeroLemon ToughJuice

 

 

این پاور بانک قدرتمند ظرفیت 30000 میلی آمپر ساعت را در کنار ضد ضربه و ضد آب بودن را ارائه می کند و علاوه بر آن خروجی های زیادی دارد، یکی از آن ها از فناوری شارژ سریع 2.0 و سازگار با USB-C است و 4 پورت USB دیگر.

 


MAXOAK Portable Charger

 

 

این پاور بانک عظیم 50K میلی آمپر ساعتی می تواند باتری تبلت، اسمارتفون و لپ تاپ شما را شارژ کند. مجموعا 6 پورت خروجی برای این دستگاه در نظر گرفته شده است که یکی برای لپ تاپ و یک برای دوربین و چهار تای دیگر قابل استفاده برای اسمارتفون ها و تبلت ها هستند. البته این پاور بانک مقداری سنگین است اما نه آنقدر که نتوان آن را حمل کرد!


آقای مهران صادقی


0 کالا در لیست مقایسه