ASUS Zenfone 3

تاريخ تنظيم: دوشنبه 14 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 982
ASUS Zenfone 3


ایسوس زمان عرضه رسمی سری زن فون خود را به صورت رسمی اعلام کرد


ماه پیش بود که شرکت تایوانی ایسوس اقدام به معرفی سه اسمارتفون جدید کرد، Zenfone 3، Zenfone 3 Deluxe، Zenfone 3 Ultra. در حالیکه شرکت ایسوس حتی قیمت این دستگاه ها را به صورت رسمی اعلام کرده بود، اما زمان عرضه آنها به بازار مشخص نشده بود. طبق سایت تایوانی 12 جولای موعد رسمی عرضه این محصولات به بازار خواهد بود.


 

 

 

 

Zenfone های جدید اندروید 6.0 مارشملو با رابط کاربری ZenUI را اجرا می کند و بر خلاف گوشی های Zenfone 2 سال گذشته، از ویژگی اسکنر اثر انگشت و پردازنده های کوالکام به جای اینتل استفاده می کنند. البته این موضوع قابل توجه است که این اولین گوشی های Zenfone است که از موادی با کیفیت ساخته می شوند که شامل شیشه و فلز در Zenfone 3 معمولی و آلومینیوم مخصوص صنایع هوافضا در دو مدل دیگر می شود.

قیمت Zenfone 3 ها از 249 دلار برای مدل معمولی شروع می شود، در حالیکه Zenfone 3 Ultra و Zenfone 3 Deluxe با قیمت نسبتاً بالای 479 دلار و 499 دلار عرضه می شوند.

از آنجایی که تایوان کشور مادر شرکت ایسوس است به نظر می رسد که این شرکت سری Zenfone 3 را قبل از عرضه رسمی در تایوان در جای دیگری عرضه نمی کند. پس با این حساب نباید منتظر بود که این دستگاه زودتر از 12 جولای در بازاری به غیر از کشور تایوان رویت شود.

آقای مهران صادقی


0 کالا در لیست مقایسه