(Galaxy Note 7 (S Pen

تاريخ تنظيم: چهارشنبه 30 تیر ماه 1395 تعداد بازدید 875
(Galaxy Note 7 (S Pen


این بار S Pen خبر ساز می شودو بازهم گلکسی نوت 7 که در کنار آیفون 7 از خبرساز ترین دستگاه های هوشمند این روزها بوده است و شایعه پردازان با حدس گمان های خودشان توانسته اند چالش های بزرگی برای طراحی این محصول ایجاد کنند. در کنار شایعه پردازان برخی منابع نیز با منتشر کردن برخی اسناد طراحی این محصول را گمانه زنی می کنند

 

 


امروز یک تصویری از
گلکسی نوت 7 که به نظر رسمی می رسد توسط یک فروشگاه الکترونیک و وب سایت تکنولوژی در ویتنام به بیرون درز کرده است. دلیل اهمیت این تصویر این است که شرکت سامسونگ یک کارخانه در ویتنام دارد و این که با تایید FCC تعداد زیادی از گلکسی نوت 7 های تولید شده برای اپراتورهای آمریکایی علامت Made in Vietnam به معنی ساخته شده در ویتنام را با خود داشته اند، در نتیجه این تصویر به نظر می رسد تا حدود زیادی دقیق باشد.

با توجه به این امکان معرفی انواع مختلفی از این دستگاه این تصویر را بررسی می کنیم. تقریباً اکثر چیزهایی که درباره گلکسی نوت 7 شایعه شده بود در این تصویر قابل مشاهده است و در صورت دقت این تصویر می تواند مهر تاییدی برای آنها باشد. از نظر صفحه نمایش همان طور که طبق شایعات انتظار داشتیم شاهد نمایشگر edge هستیم و گویا دو دایره ای که در بالای صفحه در کنار گوشی قرار گرفته اند اسکنر عینبیه است و چیزی که به وضوح مشخص است پورت USB-C در پایین تصویر است. علاوه بر این ها رنگ جدید آبی مرجانی را نیز تایید می کند.

چیزی که بیشتر از رنگ آبی مرجانی توجه را به خودش جلب می کند S Pen است که قرار است نوت 7 را همراهی کند. S Pen در این محصول توجهات ویژه ای را به خود جذب کرده است زیرا که قرار است ترفندهای جدیدی را ارائه کند، چیزی که سامسونگ نیز به آن اشاره کرده است.

در اینجا ما به بخشی می پردازیم که بر آن تاکید نشده است میا نگوین مالک Luxury Mobile و وب سایت تکنولوژی این عکس را در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده است و بیان کرده است که S Pen حتی امکان نوشتن بر روی دستگاه حتی در زیر آب را فراهم می کند. این مطلب دو وجه دارد که یکی همین ویژگی ذکر شده است و دیگری قابلیت ضد آب بودن این دستگاه است.

قابلیت ضد آب بودن می تواند قابلیت ویژه ای برای این فبلت سامسونگ باشد اما این شرکت باید دقت بیشتری داشته باشد در این زمینه تا فاجعه نسخه Active برای پرچمدار آنها رخ ندهد.

آقای مهران صادقی


0 کالا در لیست مقایسه