اسکنر عینبیه نوت 7‎

تاريخ تنظيم: شنبه 16 مرداد ماه 1395 تعداد بازدید 906
اسکنر عینبیه نوت 7‎


 


چهار ویژگی اسکنر عینبیه نوت 7

 

طی یک مراسم رسمی در شهر نیویورک سامسونگ گلکسی نوت 7 را معرفی کرد. احتمالا تاکنون از ویژگی جدید این فبلت که اسکنر عنبیه است مطلع شده اید اما چیزی که شاید نمی دانید کاربردهای آن است که ما تصمیم داریم 4 قابلیت جالب آن را بیان کنیم.

 

اولین قابلیت اسکنر عنبیه کاملاً واضح است. می تواند جایگزینی برای اسکنر اثرانگشت یا پین کد یا الگو به جهت آنلاک کردن نوت 7 باشد، این قابلیت زمانی بیشتر کاربردی می شود که نمی توانید از دستان خود به دلیل اینکه خیس هستند یا به هر دلیل دیگری استفاده کنید. البته این قابلیت جدید باید در شرایط مختلف تست شود مثلاً در شرایط محیطی کم نور یا زمانی که کاربر عینک زده است یا این که کاریر در شرایط کم نور عینک زده است


 

همان طور که می دانید سامسونگ فولدر امنی با نام Secure Folder را ساخته است. اساساً این فولدر مکانی است که برای قرار دادن فایل هایی که هیچ کس جز دارنده گوشی اجازه دسترسی به آن را نخواهد داشت. اسکنر عنبیه می تواند به عنوان شیوه جدید دسترسی به این فولدر استفاده شود.

اگر شما از طرفداران مرورگر اینترنتی سهام سامسونگ هستید احتمالاً با ویژگی انتخاب اسکنر اثر انگشت برای ورد به وب سایت های آن آشنا هستید. نوت 7 این قابلیت را فراهم کرده است تا با استفاده از اسکنر عنبیه نیز به این برنامه وارد شوید تنها کافی است این شیوه را برای لاگین شدن انتخاب کنید.

در نهایت، سامسونگ تایید کرده است که اسکنر عنبیه نوت 7 را با سرویس Samsung Pass یکپارچه کرده است. هدف از این کار این است تا توسعه دهندگان شناسایی از این طریق این سنسور را در اپلیکیشن های خود قرار دهند چیزی که می تواند به سیستم های PayPal، eBay اضافه شود.

 

آقای مهران صادقی

0 کالا در لیست مقایسه