قلم S Pen سامسونگ‎

تاريخ تنظيم: یکشنبه 17 مرداد ماه 1395 تعداد بازدید 957
قلم S Pen سامسونگ‎چه کار هایی با قلم S Pen می توان انجام داد؟

 

سری نوت سامسونگ یک ابزار مشخص دارد که هیچ کدام از رقبای آن تا کنون نتوانسته اند به اسمارتفون های خود اضافه کنند، قلم S Pen با کمک Wacom در زیر صفحه نمایشگر قرار گرفته، اثر قرار گیری دست بر روی صفحه به هنگام نوشتن را حذف می کند و تنها یک دکمه دارد که با نرم افزار نوت برای ارتقا تجربه کاربری کار می کند.

شناسایی 4096 سطح از فشار به جهت عرضه حساسیت فوق العاده، دارای نرم افزارهای زیاد از طرف سامسونگ، API برای توسعه دهندگان ثانویه که این قلم را به ابزاری قدرتمند برای کاربران تبدیل کرده است.

 


با این حال قابلیت های زیاد می تواند برای کاربری که برای اولین بار از آن استفاده می کند کمی گیج کننده باشد. البته اغلب کسانی که تجربه استفاده از سری نوت را نداشته اند S Pen را یک وسیله بلاستفاده می دانند مگر اینکه برای کار هنری به آن نیاز داشته باشید. در زیر به چند قابلیت این قلم زیبای نوت می پردازیم

 


 1.بکشید و نقاشی کنید

این قابلیت که تقریباً واضح است . اما اگر از این زاویه نگاه کنیم که نوشتن بر روی نوت با دست خط خود می تواند یک امضای دیجیتال بر روی اسناد باشد. شما به فلش برای اشاره به قسمتی از متن نیاز ندارید، نیازی به خوش خط نویسی ندارید. به واسطه قابلیت نوشتن بر روی نمایشگر خاموش زمانی که نیاز دارید که یادداشتی سریع بردارید کافی است گوشی را از جیب خارج کنید و شروع به نوت برداری کنید. شما همچنین می توانید نوشته ها را بر روی نمایشگر پین کنید تا مانند یک یادآور عمل کند. در نتیجه شما با داشتن گلکسی نوت دیگرنیازی به حمل یک دفترچه یادداشت ندارید. 

2. Scrapbook

Scrapbook دیگر تنها یک نرم افزار جدا نیست و مجموعه نرم افزار های نوت سامسونگ پیوسته است. این نرم افزار به شما اجازه می دهد تصاویر یا تکه هایی از اطلاعات از هرجایی از اینترنت را جدا کنید و در لیست دیجیتالی خود پین کنید. برای مثال، اگر تصویری از یک هتل را جدا کرده اید، هنگامی که به اپ Scrapbook می روید شما آدرس وب سایت هتل را همراه عکس، شماره تلفن و آدرس مشاهده خواهید کرد.

 

 

 

 


3. همانند موس کامپیوتر از آن استفاه کنید

نشانه گر S Pen مانند موس کامپیوتر شخصی عمل می کند. وقتی که وب سایت را مشاهده می کنید می توانید منو را باز کنید، می توانید قسمتی از متن را هایلایت کنید و در جای دیگر کپی کنید و حتی تصاویر را نیز می توانید به گالری خود انتقال دهید.

 

 

 

 

 4. اسکرین شات بگیرید

وقتی که می خواهید چیزی از یک صفحه را با کسی به اشتراک بگذارید تنها کافی است که با استفاده از Air Menu این قلم حالت اسکرین شات را انتخاب کنید سپس یک مربع انتخاب بر روی قسمتی که می خواهید به اشتراک بگذارید بکشید و در هرجایی که می خواهید به اشتراک بگذارید

 


 

 

5. اضافه کردن شورتکات اپ به Air Menu

Air Menu همکاری بسیار مطلوبی با S Pen دارد اما از آنجایی که شما از بسیاری از اپ های استفاه نمی کنید می توانید برخی از آن ها را جایگزین کنید.


6. به سرعت GIF بسازید

قابلیتی که بر روی نوت 7 جدید است، شما می توانید هر اتفاقی که در مربع که قبلاً انتخاب کرده اید می افتد را به GIF تبدیل کنید. این روش به راحتی ویدئو را به GIF تبدیل می کند اما باید توجه کنید 
.که نباید بیشتر از 15 ثانیه باشد

  

 

 

7. زوم کنید

شما می توانید تصاویری را که نمایشگر نشان می دهد با کمک S Pen  تا 300 درصد بزرگنمایی کنید. این قابلیت زمانی که در ال مرور وب سایت هستید بسیار کاربردی است زیرا دیگر نیاز ندارید تا مدام زوم این و زوم اوت کنید.

 

8. ترجمه کردن

این قابلیت که البته آخرین آنها نیست این است که S Pen ترجمه چند زبانه را در زمانی بسیار کم ارائه می کند. هنگامی که متنی به زبان دیگر می خوانید S Pen می تواند متن یا کلمات دلخواه شما را به هر زبانی که می خواهید ترجمه کند.آقای مهران صادقی0 کالا در لیست مقایسه