Samsung Veyron

تاريخ تنظيم: یکشنبه 7 شهریور ماه 1395 تعداد بازدید 1058
Samsung Veyron


 

سامسونگ ویرون اسمارتفون تاشو سامسونگ با پردازنده اسپندراگون 820


 

بوگاتی ویرون تنها نام یک ماشین نیست بلکه مادر همه ماشین های اسپرت است و چیزی که با شنیدن نام آن در نام هر کسی تداعی می شود " سرعت " است.

اما اکنون ویرون دیگر تنها نام یک خودرو سوپر اسپرت نیست به نظر می رسد که سامسونگ در حال کار بر روی اسمارتفون تاشو قدرتمند با کدنام "ویرون" است. انتخاب این نام احتمالا برای تاکید برای قدرت این دستگاه است، چیزی که طبق اطلاعاتی که منتشر شده است می تواند با گلکسی نوت 7 و پرچمداران سری گلکسی S رقابت کند.

 


پیش از این شایعاتی منتشر شده بود در رابطه با این اسمارتفون سامسونگ که آن را مجهز به نمایشگری 3.9 اینچی بود اما اکنون بنچمارکی منتشر شده است نمایشگری بزرگ تر 4.2 اینچی را برای این محصول سامسونگ نشان می دهد


 

 

 

 


علاوه بر نمایشگر این اسمارتفون تاشو پردازنده فوق العاده اسپندراگون 820 و رم 4 گیگابایتی را کالبد خود دارد. آن دقیقا همان سخت افزاری است که سامسونگ برای گلکسی نوت 7 سفارش ایالات متحده در نظر گرفته است.

بنا بر چیزی که در این بنچمارک با کد SM-W2017 منتشر شده است، این گوشی تاشو به صورت پیش فرض اندروید 6.0.1 مارشملو را اجرا می کند و به نظر نمی رسد که سامسونگ تمایلی به اجرا در آوردن اندروید 7.0 به صورت پیش فرض در این اسمارتفون داشته باشد. دوربین ویرون به صورت دقیق مشخص نشده است و احتمال می رود که یک دوربین 16 یا 12 مگاپیکسلی باشد.

متاسفانه، هنوز اطلاعات از زمان و محدوده قیمتی این اسمارتفون منتشر نشده است اما می توان تخمین زد که همانند نسخه قبلی خود در چین عرضه شود.


آقای مهران صادقی


0 کالا در لیست مقایسه