Alcatel MOVE

تاريخ تنظيم: سه شنبه 16 شهریور ماه 1395 تعداد بازدید 1281
Alcatel MOVE 

الکاتل برند جدید از گجت های پوشیدنی را معرفی کرد


 


هشت ماه پس از عرضه مچ بند تناسب اندام CareTime، شرکت الکاتل اقدام به معرفی برند جدی برای گجت ها پوشیدنی تحت عنوان MOVE نمود. بر خلاف CareTime که تنها برای کودکان عرضه شده بود این برند متعلق به دستگاه های پوشیدنی هوشمندی است که مناسب همگان خواهد بود. همانطور که از نام بر می آید این برند با هدف متمایل کردن مشتریان به داشتن حرکت، مخصوصاً حرکات ورزشی است. این سری از گجت های پوشیدنی تحت این برند شامل محصولاتی مانندMOVETIME WiFi Watch، MOVEBAND، MOVETRACK و MOVE Track&Talk می شود

 

 


الکاتل
، MOVEBAND را به عنوان یک الگو فعال که همه فعالیت های فیزیکی را ردیابی می کند، معرفی کرد. به علاوه اینکه، این مچ بند الگوی خواب را بررسی می کند. الکاتل ادعا می کند که MOVEBAND در کمتر از دو ساعت به صورت کامل شارژ می شود می توان آن را به همراه اسمارتفون Idol 4S خریداری کرد. MOVETIME WiFi مشابه MOVEBAND است البته با این قابلیت که تماس ها، پیام ها و ایمیل ها را نیز دریافت می کند. همچنین سنسور اندازه گیری ضربان قلب نیز برای آن تعبیه شده است. 


برخلاف دو مدل قبلی،
MOVETRACK یک مچ بند بسیار سبک ردیاب GPS است که تنها 33 گرم وزن دارد و می تواند آن را به کیف آویزان کرد یا در جاسوئیچی قرار داد. همچنین الکاتل مدعی است که به آسانی می توان آن را به حلقه دور گردن حیوانات خانگی آویزان کرد. باتری این دستگاه تا چهار روز در هربار شارژ جوابگو خواهد بود. در نهایت، MOVE Track&Talk یک مچ بند ردیاب است که به والدین امکان کنترل فرزندانشان را می دهد. به علاوه GPS، سیستم های GSM و WiFi به دقت ردیابی این دستگاه کمک می کند. باتری این دستگاه نیز چهار روز عمر دارد و علاوه بر این از امکان برقراری تماس با شماره های اضطراری نیز برخوردار است.

الکاتل اطلاعاتی از قیمت رسمی این محصولات که تحت برند MOVE عرضه می شوند اعلام نکرده است. در حال حاضر شرکت TCL که برای الکاتل است عرضه این چهار مچ بند را تا انتهای سپتامبر تایید کرده است. احتمالا تا هفته آینده اطلاعات بیشتری منتشر شود.
آقای مهران صادقی

0 کالا در لیست مقایسه