گلکسی Note7

تاريخ تنظيم: یکشنبه 16 آبان ماه 1395 تعداد بازدید 1481
فراخوانی سامسونگ برای تعویض گلکسیNote7 

سامسونگ حدود 85 درصد از گلکسی های Note7 را در ایالات متحده تعویض کرده است
 


به نوشته ی ویراستاران: در حال حاضر خرید یک گلکسی نوت 7 تحت هیچ شرایطی به کسی توصیه نمی شود. اگر شما صاحب یکی از این گوشی ها هستید، آن را مبادله کرده وگوشی دیگری به جای آن بگیرید. سامسونگ گلکسی نوت 7 در حال حاضر مرده است. سامسونگ نه تنها فروش این دستگاه را متوقف کرده بلکه در مورد ایمنی آن به کاربران هشدار داده است. شرکت و کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی ایالات متحده فراخوان دوم برای همه ی گلکسی های نوت 7 که شامل تعویض می باشد را صادر کرده است

 

 این یک کابوس لجستیکی جدی برای سامسونگ است. چالش سامسونگ برای بازگرداندن مصرف کنندگان به منظور خرید گوشی از این کمپانی برای بار دوم این است که شما می توانید 100 دلار دریافت کرده گوشی گلکسی نوت 7 خود را با یکی دیگر از دستگاه های سامسونگ مبادله کنید، اما اگر خواهان مبادله کردن نوت 7 خود با برند تجاری دیگری باشید فقط 25 دلار دریافت خواهید کرد.

سخنگوی شرکت سامسونگ به Digital Trends گفت که از 4 نوامبر یعنی دیروز، تقریبا 85 درصد از گلکسی های نوت 7 در برنامه تبادل این شرکت، تعویض شده است و اکثریت مشتریان دریافت یکی دیگر از گوشی های هوشمند سامسونگ را برگزیده اند. او گفت: "ما همچنان روی جمع آوری گلکسی نوت 7 از بازار تمرکز کرده ایم".

سخنگوی سامسونگ هم چنین افزود: "هر مالک گلکسی Note7 که هنوز در ایالات متحده  دربرنامه تبادل شرکت نکرده باید فورا با کسی که گوشی را از او خریداری کرده تماس بگیرد و گوشی خود را تعویض کند".

رئیس موبایل سامسونگ، Dongjin Koh ، برای شکست گلکسی Note7 عذرخواهی کرد و متعهد شد برای بازگرداندن اعتماد مصرف کنندگان علت دقیق  نقص این گوشی را خواهند یافت به طوری که مصرف کنندگان می توانند محصولات سامسونگ را بدون هیچ گونه نگرانی ایمنی استفاده کنند. گزارش ها حاکی از آن است که اعضای هیئت مدیره سامسونگ می توانستند او را از پست خود خلع کنند.

 
خانم یوسفی


0 کالا در لیست مقایسه