HyperAdapt 1.0

تاريخ تنظيم: سه شنبه 25 آبان ماه 1395 تعداد بازدید 1316
HyperAdapt 1.0HyperAdapt 1.0
اگر شما موفق به برنده شدن در قرعه کشی ای که جایزه ی آن یک جفت کفش کتانی خود بند(کتانی های برگشت به آینده) است، نشده اید یا نمی تواند قیمت 100،000 دلار بابت همان کفش با تکنولوژی بالا را، در یک حراجی هزینه کنید، نظرتان در مورد یک جفت
کتانی "خود بند"  محصول نایک، به نام HyperAdapt 1.0 تنها با قیمت 720 دلار، چیست؟

باتوجه به  YouTube و کفش کتانی گورو ژاک اسلید، نایک در حال راه اندازی فروشگاه های برگزیده برای فروش این کتانی ها در تاریخ 1 دسامبر، با قیمت فوق العاده ی 720 دلاراست. مسلما، هنوز هم این قیمت به اندازه کافی مناسب نیست، اما اگرمجبور نباشد که بند کفشتان را  خودتان ببندید، این قیمت آن چنان هم بالا به نظر نمی آید.

کفش HyperAdapt یک جایگزین به روز کفش  خودبند "Mag" است که برای اولین بار در پای  مارتی مک فلای در قسمت دوم از سه گانه برگشت به آینده نشان داده شد.

درون این کتانی سنسور هایی تعبیه شده که وقتی پاشنه ی پا را درون آن قرار می دهید سنسور فعال شده و بندها را مطابق با سایز پای شما تغییر می دهد تا فیت پایتان شود.

همچنین یک دکمه در قسمت خارجی هرلنگه از کفش به منظور سفت و یا شل کردن کفش به آرامی وفیت شدن آن متناسب با سایز پا تعبیه شده، در حالی که  یک باتری داخلی  نیز برای تامین انرژی مورد نیاز دکمه ها وجود دارد و کافی است دو هفته یکبار باتری ها را شارژکنید.

تینکر هتفیلد، که در طراحی  این کفش با تیفانی بیرز همکاری داشته، میگوید"این کفش با ارائه ی تکنولوژی "متناسب با لحظه" می تواند برای ورزشکاران بسیار سودمند باشد. این خیلی شگفت انگیز به نظر می آید که یک کفش در لحظه حس کند بدن به چه چیزی نیاز دارد."

 همچنین هتفیلد در ماه مارس گفت که چنین طراحی " بسیاری از حواس پرت ها، از جمله فرسایش روانی را از بین برده، و در نتیجه باعث عملکرد بهتری می شود."


مترجم: خانم یوسفی 

 

 


0 کالا در لیست مقایسه