روحی تازه در شرکت الجی‎

تاريخ تنظيم: شنبه 13 آذر ماه 1395 تعداد بازدید 2068
روحی تازه در شرکت الجی‎مدیرعامل جدید برای دمیدن روحی تازه در بخش موبایل LG

 


در سال ۲۰۱۶ میلادی شاهد میلادی شاهد عرضه اسمارتفون های فوق العاده ای بودیم. Galaxy S7 هر کمبود و یا نقضی که در نسخه S6 شاهد آن بودیم را رفع کرد، خط جدید Moto Z توانست Moto Mod های جدیدی را به دنیا معرفی کند و OnePlus استاندارد قیمتی را برای اسمارتفونی با تمام امکانات در حدود ۴۰۰ دلار حفظ کرد. همه این اسمارتفون ها توانستند با ارائه کیفیتی مناسب نگاه های زیادی را به خود جلب کنند، اما در این بین یکی از معدود شرکت هایی که موفقیت چندانی را کسب نکرد LG بود. LG امسال توانست دو اسمارتفون پرچمدار G5 و V20 جدید را معرفی کند اما هیچ کدام نتوانستند آن طور که باید محبوبیتی در بازار کسب کنند. پرچمدار سری G قابلیت مدولار نچندان جالب توجهی  را ارائه کرد و پرچمدار سری V درست در بازه زمانی معرفی Apple iPhone 7 عرضه شد. این تصمیمات اتخاذ شده سبب شد که شرکت کره ای LG شاهد زیان ۲۳ درصدی در مقایسه با بازه زمانی مشابه در ۲۰۱۵ باشد و بر همین اساس این شرکت تصمیم گرفت که تغییراتی را در عالی ترین قسمت مدیریت بخش موبایل خود اعمال کند و مدیرعاملی جدید معرفی کند


 

 

مدیرعامل جدید جو سئونگ ژین است که در حالی این مسئولین را قبول می کند که شرکت LG تاکنون سه مدیر عامل جدید را به کار گرفته بود. البته سئونگ ژین پیش از این در سال ۲۰۱۳ نیز این مسئولیت را بر عهده داشته است و در طول دوران خود توانسته بود سود ۲۵ را در سال ۲۰۱۵ عاید شرکت LG کند.

این کاملاً مشهود است که سئونگ ژین متوجه است که چه کاری قرار است انجام دهد و انتخاب او می تواند بهترین گزینه برای LG باشد.

سال آینده انتظار می رود که این شرکت کره ای همانند هر سال پرچمداری جدید سری G و سری V خود را معرفی کند و امید آن می رود که با حضور سئونگ ژین در راس امور مربوط به اسمارتفون ها در شرکت LG شاهد شگفتی های بسیاری باشیم.
آقای صادقی

0 کالا در لیست مقایسه